top of page

שירות בפריסה ארצית

מנעולן באשדוד תיקון דלת באשדוד

מנעולן באשדוד תיקון דלת באשדוד
תיקון דלת באשדוד

שירות תיקון דלתות באשדוד

המבוצע על ידיי טכנאי מוסמך ומקצועי

לקוחות יקרים לפניכם מדריך של מנעולי דוד לתיקון הדלת שלכם באשדוד .

במידה ואתם מחשיבים את עצמכם לכאלה שיש להם ידע תכני מסוים.

מומלץ לקרוא היטב את המדריך כמובן שאני מנעולן באשדוד לא אחראי לנזק שייגרם לכם כתוצאה מקריאת המדריך.

המטרה היא לעזור לכם בבעיות קטנות ולא מורכבות בדלת שיחסוך לכם דמי ביקור של טכנאי שנע עד 250 שח לביקור.

כמובן כמו כל דבר שמצריך תיקון ובמיוחד תיקון דלת פלדלת דורש כמובן התמחות מסוימת למרות שכן שרוב הדלתות שלנו בבית אצלנו ואצל החברים או שכנים ובני המשפחה בביתם נראות לנו אותו הדבר אבל הדבר לא כך, כל דלת מגיע עם מנגנון שונה לגמרי.

לרוב המנגנונים הפנימיים שבתוך הדלת שונים, פתיחת הפלטות החיצוניות, פרזול הידיות מה שמצריך פתיחה שונה, אורך ורוחב הבריחים, ואפילו לפעמים הצילינדרים אשר מפעילים את המנגנון אורכם מותאם לפי עובי הדלת..

כמובן על מנת לזהות תקלות בדלתות פלדלת רב בריח או חוסם במהירות וביעילות צריך להכיר את כל סוגי התקלות למיניהם, להבין אותן במהירות ולתקן אותן באופן ממוקד.

כדי לחסוך מהלקוח הוצאות מיותרות ברגע שהגיע מנעולן בעל חוסר ניסיון מקצועי.

תיקון דלת פנימית בבית העסק או בבית

כדי לתקן דלת פנימית בבית אנחנו קודם כל צריכים לזהות את הבעיה מה קרה? הלשון תקוע? המפתח נישבר?הצילינדר לא עובד? אלה הם רק חלק מהבעיות הנפוצות בפריצת דלת פנים בבית.

תיקון כל סוגי הדלתות לפעמים זה לא דבר פשוט אם לא תדעו לזהות את הבעיה אתם עלולים לגרום נזק נוסף לדלת מה שיגרום לכם להוצאה כספית נוספת מיותרת.

איך נבדוק? תנסו להציץ דרך המשקוף לראות מה הבעיה והאם הלשון תקוע במידה וכאן ניתן בעזרת מברג דק להכניס את המברג לפנים הדלת בצורה מקצועית כדי לא לפצוע את הדלת ולהזיז את הלשונית הפנימית.

במידה והדלת צמודה למשקוף רצוי שתעזרו בנו במנעולי דוד.

ונגיע במהרה ובמחיר סביר לפרוץ ולתקן את הדלת.

אנו ננסה להסביר לכם מה הוא תיקון דלתות מהם הבעיות נפוצות שקורות לרוב בחיי היום יום, בעיה כמו מנגנון קשה או תקוע לרוב לא יהיה  אפשר לפתור בעצמנו אלא להזמין שרות טכנאי או מתקן דלתות, כל מי שאומר לכם אחרת מטעה אותכם אז היזהרו .
הטעות הנפוצה של רובנו לרוב שהנו חושבים שהדלת שלנו תחזיק מעמד לעד ומחוסר ניסיון פשוט לא מטפלים בדלת ופה בעצם הבעיה.
מנגנון דלת פלדלת זקוק לשימון אחת לחודשיים בדלת מעל 10 שנים בדלתות חדשות רצוי פעם בשישה חודשים, כמובן שהדבר יעשה אך ורק בשמן מיוחד לשימון דלתות צירים ומנגנונים, כמובן כדי להגיע לתוצאה מקסימלית השימון יעשה מבפנים ולא חיצוני, רוב בעלי דלתות פלדלת יעשו את הטעות הנפוצה ופשוט יתיזו את ספריי השמן על הבריחים כאשר פלטות המגנות על מנגנון הדלת סגורות ,דבר הלא מביא תועלת.

כדי לפתוח את הפלטות צריך קודם כל להוציא את הידיות ורק אז להוציא את הפלטות המחברות ביניהם בצד החיצוני של הדלת, רצוי להוציא את הצילינדר על מנת להגיע לבפנים של מנגנון הדלת להעביר שימון מסיבי ולהחזיר את הכל למקום.

לפעמים כל מה שצריך הוא לכוון את הדלת

קיום אחת תקלות הנפוצות באשדוד בדלתות פלדלת היא יציאה של הדלת מכיוון ואיזון.

הצורך בכיוון דלת היא סיבה נפוצה להזמנת שירות תיקון דלתות באשדוד , התקלה מתבטאת בקושי לסובב את המפתח בתוך הצילינדר או בקושי לסגור את הדלת.

התקלה הזו בדלת מתרחשת בגלל המשקל המופעל עליה ובלאי טבעי של שנים ועבודה בתדירות גבוהה.

גם טריקת הדלת באופן קבוע עלולה לגרום לדלת לצאת מכיוון.
בסיטואציה כזו יש צורך להזמין מנעולן
באשדוד שיהיה מקצועי וישר על מנת לא להחליף חלקי חילוף בדלת שהינם תקינים ושאין צורך להחליף אותם חלילה, אלא המנעולן צריך לאזן ולכוון את הדלת בלבד ולגבות סכום הגיוני עבור שירותיו.

כמובן שאם יש תקלה בנוסף לכך זה מקרה אחר.

ואנו נתמחר לכם אותה בהתאם.

חשוב מאוד לבחור לעבודה זו מקצוען, מפני שמנעולן חובבן שלא יודע את העבודה ואין לו ניסיון של שנים בתחום עלול לפרש את התקלה בדלת כתקלה במנגנון הנעילה או תקלה בצילינדר ולהחליפם.

לא רק שזה יהיה ללא צורך , וכספכם זרק לשווא אלא שהבעיה תישאר.

החלפת חלקי חילוף בדלת לא תפתור את הבעיה במקרה של איזון ויריד הדלת בגלל משקלה.

כך נאבחן את התקלה בעצמינו

לקוחות יקים תעקבו אחרי המדריך שלנו.

דבר ראשון פתחו את הדלת, הכניסו את המפתח לחור הצילינדר וסובבו לכיוון פתיחה וסגירה.

אם הרגשתם קושי בעת ביצוע פעולה זו והרגשתם שמחוץ למשקוף כלומר שהדלת פתוחה לרווחה המפתח מסתובב בקלות רבה יותר מאשר כשהדלת סגורה זה אומר שצריך לבצע כיוון ואיזון מקצועי לדלת שלכם.
אם המפתח הסתובב בקלות לא מדובר בבעיה במנגנון הנעילה או בצילינדר, אלא יש צורך לבצע כיוון דלת.

הרי שההסבר הוא שכאשר סוגרים את הדלת ומסובבים את המפתח - הבריחים לא מצליחים להיכנס לתוך המסילות והם לא יושבים במדויק מול החורים המיועדים בורם במשקוף הדלת 

אם דבר ותופעה זו לא תטופל על ידיי כך שתקראו לנו התקלה תחמיר הדלת עלולה להיתקע לחלוטין ואז יהיה צורך בפריצת הדלת והוצאה כספית גובהה בהרבה יותר.

זה שהמפתח לא מצליח להיכנס לצילינדר יכול לנבוע ממספר סיבות.

הראשונה מפתח התעקם ייתכן שנפל וקיבל עיקום ולכן קיימת התנגדות בעת ניסיון כניסת המפתח לצילינדר, נסו להשתמש במפתח אחר אם יש לכם, או אצל בן בית אחר, אם אתם היחידים עם העותק האחרון של המפתח ולא תצליחו ליישר את המפתח אפילו לא בעזרת פטיש תאלצו לקרוא למנעולן באשדוד על מנת שיבצע עבורכם פריצת דלת, והחלפת צילינדר באשדוד.

ישנה גם תדבר שנקרה קורוזיה/ אבק על גבי הצילינדר אשר מפריעים למפתח להיכנס פנימה.

בגלל שהעיר אשדוד ממוקמת בקריה לים הלחות באוויר והקורוזיה מקצרות את חיי המנעולים ובכך נצתרך להשתמש בשירותיו של מנעולן באשדוד

קיימים מגוון שמנים בארץ בטבוריות ובחנויות השונות באשדוד והסביבה הוא יסייע לכם כעזרה ראשונית ולעיתים גם יפתור את הבעיה.

בשמן זה יש חומר פעיל אשר באפשרותו להמיס את החלודה והקורוזיה שהרסה את המנעול שלכם באשדוד  .

בעזרת הצינורית שקיבלתם עם קניית תכשיר השמן בתוך הצילינדר באזור כניסת המפתח

ולאחר מכן סובבו את המפתח כאשר הדלת פתוחה והתיזו על הבריחים, פעולה זו יכולה בהחלת לעזור.

סוגי המנעולים באשדוד

המנעולים הנפוצים ביותר באשדוד הם מנעולי הצילינדר - הצילינדר נמצא בתוך המנעול והוא פועל עצמאית באופן מכני כאשר פותחים או סוגרים את מחסום הפתח.

את מנעול הצילינדר פותחים בעזרת מפתח, ולצילינדר ניתן להכניס רק מפתח התואם את שילוב הזיזים הקיים בו.

כל שילוב אחר לא "יזוהה" על ידי הצילינדר, ואדם בעל מפתח לא מתאים - לא יוכל לפתוח את אותו מנעול.

סוג נוסף של מנעולים באשדוד הוא מנעולי צירופים - מנעולים הננעלים באמצעות קוד מספרי מסוים המכויל עם תחילת השימוש במנעול.

רק בעל הדירה שבאשדוד היודע את הקוד יוכל לפתוח את המנעול.

היתרון המשמעותי של מנעולים אלה הוא האפשרות שלא להזדקק לשכפול מפתחות רבים, אלא פשוט לתת את הקוד למי שצריך להיות מורשה לפתוח את המנעול.

החיסרון הוא, מן הסתם, אם שוכחים את הקוד... כדאי לכתוב את הקוד על פתק ולשמור אותו במקום בטוח, על מנת להימנע מעוגמות נפש מיותרות.

הטכנולוגיה של ימינו אפשרה את המצאת המנעולים הביומטריים - מנעול המכיל מחשב היודע לזהות (על פי כיול מראש, כמובן) את טביעות האצבעות של בעליו, וכך רק הוא יכול לפתוח את הפתח המסוים הזה.

מנעולים אלה משמשים בדרך כלל לנעילת מקומות שמורים ומסווגים, כגון כספות או מגירות אישיות, בהן מאוחסנים, למשל, נשק או מסמכים מסווגים בעיר אשדוד .

לשונית תקולה בדלת באשדוד ?

על מנת להבין מדוע לשונית הדלת נתקעת, יש להכיר תחילה את מבנה המנגנון של הדלת ומקומה של הלשונית.

הלשונית עצמה מחוברת ישירות לידית הדלת כך שכאשר מזיזים את הידית הלשונית נעה ומבצעת סגירה ופתיחה של הדלת.

כאשר הלקוח מתלונן על לשונית תקועה ואו תקולה מתכוונים למעשה למצב שבו הלשונית יוצאת ממצב תקין בו הדלת נטרקת כראוי והידית מבצעת את הפתיחה או הסגירה ואינה נכנסת חזרה למקומה.

אם הדלת הייתה סגורה והלשונית נתקעה זה אומר שננעלתם בחוץ או בפנים ולשם כך אתם צריכים שירות של מנעולן מוסמך באשדוד חייגו בכל שעה: 052-552-5523

אם לשונית הדלת לא נסגרת ונתקעת, אי אפשר לנסות לשחררה לבד, וכדאי בהחלט להזמין בעל מקצוע מנעולן באשדוד כדי לא לגרום נזק. לשקוף אם הדלת נמצאת במצב נעול

או נזק למנגנון אם הדלת במצב פתוח 

מנגנון בדלת ולשוניות בפרט הינו עסק למקצוענים בלבד

בעל מקצוע הוא מנעולן דלתות מוסמך ומורשה.

חשוב להבין כי הפעלת כוח רב מידי והתעקשות עלולות בסופו של דבר לפגוע עוד יותר במנגנון ואף בגוף הדלת ובמראה האסטטי שלה וחבל.

איך לבחור מנעול לביתי שבאשדוד ?

בחרו את המנעולים הדרושים לכם על פי רמת המיגון הדרושה לכם ולאיזור מגוריכם בעיר אשדוד .

אם אתם רוצים לנעול כספת ובה מסמכים חשובים או נשק - כמובן שכדאי לבחור במנעולים הביומטריים.

אם אתם מחפשים מנעול למזוודה שלכם, אפשר בהחלט לבחור במנעול "קשת" המיועד לכך, או במנעול הנפתח באמצעות קוד (אם יש במזוודה דברים חשובים קצת יותר מהדברים שאורזים בדרך כלל).

בכל מקרה - שימו לב לרמת הגימור.

ככל שהיא תהיה באיכות טובה יותר, רוב הסיכויים שהמנעול יאריך ימים ויינעל בצורה חלקה, ללא תקיעות מרגיזות. מנעולים העשויים ממתכות עמידות או מחומרים חזקים אחרים יהיו בדרך כלל איכותיים יותר, וכך גם מנעולים בעלי פרזול באיכות גבוהה ומספר בריחים רב יותר.

אחרי הכול, לא הייתם רוצים להתקע מחוץ לבית באשדוד ...

בסך הכול - מנעולים הם עסק מסובך.

חשוב רק שתתאימו ואותם לצרכים שלכם, ושתדעו להשתמש בהם.

בדרך כלל המנעולים יעשו עבודתם נאמנה, ורק שימו לב שאם ברשותכם מנעולים ללא כרטיסי הגנה מפני שכפול, שתמיד תדעו היכן השארתם את המפתחות באשדוד ..

יש לכם דלת זכוכית ? 

תיקון דלת זכוכית עושה אך ורק על ידי מנעולן מוסמך באשדוד מכוון שזכוכית זה לא משחק וכל מגע שגוי יגרום לשבר, סדק או פיצוץ חלילה של הדלת כולה

כאשר אנו מזהים שיש בעיה עם דלת זכוכית שלנו באשדוד בזמן שהיא נסגרת בצורה מהירה מדי או איטית מדי, הדבר גורם לנו תסכול כאשר לקוחות מגיעים אלינו למשרד או לעסק והרושם הראשוני שלהם הוא כניסה בצורה לא חלקה ומזמינה דבר אשר עלול לשדר ללקוח חוסר אמינות ומקצועיות שלכם.
אם אתם חושבים לטפל בדלת בעצמכם או להזמין "הנדימנים" כאלו ואחרים אל תעשו זאת מכוון שדלת זכוכית יושבת ונעה על מנגנון שנקרא מחזיר שמן ריצפתי

והמנעול הינו מנעול עדין אשר דורש ניתוק והרכה לפני שבכלל מנסים לגעת בדלת עצמה.

דלתות זכוית זה עזק למקצוענים בתחום בלבד
ישנם מנגנונים עדינים ומנוע שצריך להתייחס אליו בזהירות רבה ובעזרת הכלים המתאימים.
לכן חשוב שתתקשרו למנעולן מוסמך דלתות זכוכית מחברתנו שיגיע עם הציוד הנכון לסדר לכם את דלת הזכוכית ולהחליף לכם את המנעול או את המנוע התקול והדלת תחזור להסגר ולהיפתח כחדשה !

אל תשכחו שאין הזדמנות שניה לרושם ראשוני

הקבלת הפנים היא הדבר החשוב ביותר בעסק שלכם.

למנעולן באשדוד 24/7 צרו קשר מיידי עם מנעולי דוד!

המנעולנים הטובים ביותר באשדוד !

מנעולן באשדוד 052-552-5523

המפתח לביטחון שלך

מנעולי דוד !!

 

חידוש דלתות באשדוד I תיקון דלת באשדוד I תיקון פלדלת באשדוד I תיקון דלת עץ באשדוד I תיקון דלת ממד באשדוד I תיקון דלת רב בריח באשדוד I תיקון דלת שריונית חוסם באשדוד I קיצור דלת ממד באשדוד I החלפת מנגנון לדלת באשדוד I החלפת מנעולים בדלת באשדוד I  תיקון דלת לאחר פריצה באשדוד I הרמת דלת באשדוד I כיוון לדלת באשדוד I תיקון משקוף לדלת באשדוד I תיקון צירים לדלת באשדוד I החלפת צירים לדלת באשדוד I תיקון מנעול לדלת באשדוד I 

מנעולן | פורץ מנעולים באשדוד | מנעולן באשדוד | החלפת מנעולים באשדוד | החלפת צילינדר באשדוד | החלפת צילינדר אשדוד | מנעולן רכב באשדוד | מנעולן לרכב באשדוד | תיקון דלת אשדוד | תיקון דלת באשדוד | תיקון דלתות באשדוד | מתקן דלת באשדוד | מתקן דלתות באשדוד | פריצת רכבים באשדוד | פריצת רכב באשדוד | פריצת רכבים אשדוד | פריצת רכב אשדוד | פריצת דלת אשדוד | פריצת דלת באשדוד | פריצת דלתות באשדוד | פתיחת דלת אשדוד | פתיחת דלת באשדוד | פריצת כספת באשדוד | פריצת כספת אשדוד | פורץ כספות באשדוד | פורץ כספות אשדוד | מנעולן | פורץ רכבים באשדוד | פותח רכב באשדוד | פותח רכבים באשדוד | החלפת מנעולים אשדוד | תיקון מנעולים אשדוד | מנעולן אשדוד | מנעולן באשדוד 24 שעות | מנעולן אשדוד 24 שעות ביממה | אשדוד | מנעולן מוסמך באשדוד | מנעולן מוסמך אשדוד | מנעולן זמין באשדוד | מנעולן זמין אשדוד | מנעולי דוד | מנעולן אמין באשדוד | מנעולן זול באשדוד | מנעולן מקצועי באשדוד | מנעולן טוב באשדוד | פורץ מנעולים 24 שעות | פורץ מנעולים 24 שעות באשדוד | פורץ מנעולים 24 שעות אשדוד | המנעולן | מנעולים באשדוד | אלוף המנעולים | מנעולן מספר 1 | מנעולן מומלץ | מנעולן מומלץ באשדוד | אשדוד מנעולן | מנעולנים באשדוד | באשדוד | התקנת מנעול באשדוד | התקנת מנעול אשדוד | התקנת צילינדר באשדוד | מנעולן באשדוד 0525525523 | מנעולן אשדוד 0525525523 | מנעולן מורשה | מנעולן מורשה באשדוד | מנעולן מורשה אשדוד | מנעולן צדיק ה| מנעולן צדיק אשדוד | המנעולן שלי | המנעולן שלי באשדוד | המנעולן שלי אשדוד | פותח דלת אשדוד | פותח דלת באשדוד | מנעולן באשדוד עכשיו | התקנת צילינדר בדלת באשדוד | החלפת דלת באשדוד | החלפת דלת אשדוד | מנגנונים | תיקון מנגנונים אשדוד | תיקון מנגנונים באשדוד | החלפת מנגנון בדלת אשדוד | החלפת מנגנון בדלת באשדוד | החלפת מנגנון חוסם באשדוד | החלפת מנגנון רב בריח בדלת באשדוד | החלפת מנגנון בדלת רשפים | החלפת מנגנון בדלת חוסם | החלפת מנגנון בדלת חוסם אשדוד | החלפת מנגנון בדלת חדשה | החלפת מנגנונים באשדוד | החלפת מנגנונים אשדוד | החלפת ידיות בדלת באשדוד | החלפת ידיות בדלת אשדוד | החלפת ידיות לדלת | החלפת ידיות לדלת באשדוד | החלפת מנגנון לפלדלת באשדוד | החלפת מנגנון לפלדלת אשדוד | פורץ בלילה | פורץ מנעולים בלילה באשדוד | פורץ מנעולים בלילה אשדוד | מנעולן מוסמך מומלץ באשדוד | החלפת פרזול באשדוד | החלפת פרזול לדלת באשדוד | תיקון ידיות לדלת באשדוד | שירות לפלדלת באשדוד | שירות לדלת אשדוד | שירות לפלדלת אשדוד | שירות מנעולן באשדוד אמין אדיב ומקצועי | מנעולן מוסמך מולטילוק באשדוד | מנעולן מוסמך רב בריח באשדוד | מנעולן מוסמך מולטילוק אשדוד | מנעולן מוסמך רב בריח אשדוד | התקנת סגר עליון באשדוד | התקנת סגר עליון אשדוד | התקנת מנעול כספת אשדוד | התקנת מנעול כספת באשדוד | התקנת מנעול כספת בפלדלת באשדוד | התקנת מנעול כספת בדלת מעוצבת | התקנת מנעול כספת עליון בדלת באשדוד | התקנת מנעול כספת עליון בדלת אשדוד | פורץ מנעולים באשדוד | פורץ מוסמך באשדוד | פורץ מנעולים אשדוד | תיקון מנעולים באשדוד  | מנעולן מוסמך באשדוד 0525525523 | 

התקנת מנעול באשדוד
תיקון דלת באשדוד

מנעולן באשדוד

Average Rating: 5

Votes: 1945

Reviews: 32

bottom of page